By using our website, you agree to the use of our cookies.
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Veiklos

„Primavera en Español“ – tęstinis, trečius metus kartu su VDU Užsienio kalbų institutu rengiamas projektas. Šis kelias savaites trunkantis festivalis pritraukia itin daug ispaniškos kultūros mylėtojų iš visos Lietuvos. 2012 m. renginiai buvo orientuoti į Ispanijos gamtinės, kalbinės ir kultūrinės įvairovės pristatymą. Projekto veiklas įgyvendina ne tik klubo nariai – kasmet prisideda ir iš Ispanijos į VDU studijuoti atvykę „Erasmus“ mainų programų studentai. „Primavera en Español“ iniciatyvą taip pat palaiko Ispanijos Karalystės ambasada Lietuvoje.

2012 m. gruodžio mėnesį vyko susitikimas-diskusija „Ispanijos regioninis multikultūralizmas. Katalonija“ su tuometiniu Kauno „Žalgirio“ treneriu ir rašytoju Joanu Plaza. Po šio renginio klubas ir toliau tęsia draugystę su J. Plaza, planuojami nauji susitikimai.

Tradicija tapęs renginys „Studijos Ispanijoje: ką reikėtų žinoti“. Daugelis M. de Cervanteso klubo narių yra studijavę pagal „Erasmus“ mainų programą Ispanijoje, todėl gali suteikti daug naudingos informacijos visiems, kurie taip pat planuoja pasinaudoti šia galimybe.

Nuolat vyksta klubo narių susibūrimai, kuriuose galima ne tik šauniai praleisti laiką, atrasti naujų draugų, bet ir kartu tobulinti ispanų kalbos žinias. Organizuojamos ispaniškų filmų peržiūros, poezijos bei šokių pamokų vakarai. 2013 m. kovo 5 d. tradiciniuose VDU bendruomenės apdovanojimuose „V2“ klubas išrinktas „Metų studentiška organizacija“. 2014-iais šis apdovanojimas klubui buvo įteiktas antrą kartą. Šiuo metu klube yra apie šimtą narių. Organizacija atvira visiems mylintiems ispanišką kultūrą žmonėms ne tik iš Vytauto Didžiojo universiteto.